XX Paraspartakiada

Galeria zdjęć

14 listopada 2019 roku reprezentacja SOSW Będzin uczestniczyła w XX Paraspartakiadzie Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych. Organizatorami zawodów byli: Stowarzyszenie NEURON Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym w Dąbrowie Górniczej, Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych Diecezji Sosnowieckiej, Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej oraz V LO im. Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej . Drużyna naszego ośrodka w składzie: Kasia i Kasia, Agnieszka, Karolina, Roksana, Natalka, Adrian, Mateusz, Krystian, Rayan, Kamil, Szymon, Dawid, Janusz, Adam    i Mariusz mogła sprawdzić swoje umiejętności w: biegu z przeszkodami, rzutach piłką lekarską oraz rzutach do celu Ringo.

Sportowa rywalizacja i dobra zabawa zaowocowała zdobyciem II miejsca w klasyfikacji generalnej. Na sukces złożyły się: pierwsze miejsca indywidualnie      dla Kasi T.🥇 w rzucie piłką  i Dawida 🥇w rzucie Ringo, II miejsce 🥈 Janusza         w rzucie Ringo oraz dwa III miejsca 🥉🥉 Agnieszki na torze przeszkód i rzutach Ringo. Każdy uczestnik paraspartakiady otrzymał pamiątkowy medal i słodkie upominki a niektórym poszczęściło się jeszcze w loterii fantowej. Wspaniały puchar 🏆 za drużynowe zwycięstwo oraz puchary indywidualne będą od dzisiaj zdobić szkolną galerię.