ARCHIWUM

Zaproszenie do Muzeum


WOLNE miejsca w Przedszkolu !!!


Życzenia od Pani Dyrektor Ilony Słomczyńskiej i całej społeczności SOSW w Będzinie


Kolęda 2020 „Nasza Pastorałka”


TEATR CIENI – Wierszyk na Boże Narodzenie


(18 marca 2020 roku)

Drodzy Rodzice / Opiekunowie

W tym trudnym dla wszystkich okresie, w jakim przyszło nam teraz żyć,
w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży tworzących wspólnotę naszego Ośrodka, jak również mając na względzie Państwa problemy i trudności wynikające z ograniczenia funkcjonowania SOSW pamiętajcie, iż jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc doradztwem i wsparciem psychologicznym.

Telefon kontaktowy – 32 2674612

Ilona Słomczyńska – dyrektor

Alina Babczyńska – wicedyrektor

Dorota Podleżyńska – wicedyrektor


(18 marca 2020 roku)


(16 marca 2020 roku)

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Będzinie bardzo proszę, aby podopieczni ośrodka spędzali ten czas w domu, to nie jest czas wolny, to czas kwarantanny. Bardzo proszę jeżeli to jest możliwe, aby w poniedziałek, tj. 16 marca 2020 r. uczniowie pozostali w domu. O wszelkich zmianach będą Państwo informowani na bieżąco. W sytuacji wymagającej pozyskania informacji bądź wsparcia ze strony SOSW proszę o kontakt telefoniczny                         32 267 46 12 (od poniedziałku od godz.7.00) bądź mail – soswbedzin@op.pl. Równocześnie zobowiązuję Rodziców do stosowania się do zaleceń zamieszczonych na stronie Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia dotyczących zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem oraz o bezzwłoczne przekazywanie informacji o zachorowaniach, które dotyczą osób ze środowiska SOSW.

Z poważaniem
Ilona Słomczyńska Dyrektor SOSW w Będzinie


(12 marca 2020 roku)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Obecny czas to okres , w którym od nas dorosłych wiele zależy. Nasza rozwaga, odpowiedzialność oraz stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia mogą pomóc uniknąć zachorowań związanych z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Mając na względzie bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka zwracam się z prośbą o pozostawienie dzieci w domu, o ile jest to możliwe.

Proszę również o śledzenie na bieżąco komunikatów Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Z poważaniem

Ilona Słomczyńska Dyrektor SOSW