Rozbudowa Ośrodka

Wpis jest fragmentem informacji dotyczących inwestycji oświatowych w Powiecie Będzińskim zamieszczonych na stronie Facebook Powiat Będziński .

„….. prace remontowe w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Będzinie. Zakres inwestycji obejmuje kompleksową przebudowę wnętrza istniejących pomieszczeń internatu ze zmianą ich układu oraz rozbudowę segmentu o trzykondygnacyjny budynek. Ponadto wykonane zostaną nowe instalacje: wodna, kanalizacyjna, wentylacyjna, centralnego ogrzewania i elektryczna. Cały segment zostanie dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez wykonanie podjazdu oraz budowę windy. W wyremontowanych pomieszczeniach całodobowo będzie mogło przebywać 30 wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, którzy oprócz pokoi mieszkalnych i węzła sanitarnego będą mieli do dyspozycji pokoje rekreacyjne, socjalne i terapeutyczne……..”

Zdjęcia zamieszczone w galerii       są własnością użytkownika Facebooka – Powiat Będziński i są pozyskane ze strony Facebook Powiat Będziński .