XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1 października 2021r. nasza szkoła świętowała                          XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Komisje egzaminacyjne w szkole sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia. Gratulujemy wszystkim znajomości tabliczki mnożenia. (tekst: Anna Bartosz)

Fotograficzna relacja w GALERII

Aktualizacja

W dniach 4- 6 października cała szkoła brała udział w zabawach z tabliczką mnożenia między innymi: „Hasło dnia”, matematyczne spacery. Ponadto uczniowie pisali egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. Zwycięzcy otrzymali certyfikaty eksperta tabliczki mnożenia. W środę uczniowie brali również udział w zabawie z tabliczkami umocowanymi na patyczkach, na których napisali dowolne działanie z tabliczki i mnożenia i pytali się na wzajem o prawidłowy wynik. (tekst: Anna Bartosz)