Rozstrzygnięcie konkursu PISANKA WIELKANOCNA

12 kwietnia 2022r. w naszym Ośrodku został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą PISANKĘ WIELKANOCNĄ zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem wśród naszych podopiecznych. Oddano 45 prac.

W konkursie wzięli udział: wychowankowie przedszkola, uczniowie szkoły podstawowej i przysposabiającej do pracy.

Jury pod przewodnictwem Pana Dyrektora Andrzeja Kotłowskiego i Pani Jolanty Kazimirskiej – Michalik w pracach konkursowych oceniali: kreatywność, dokładność i staranność. Prace były bardzo ciekawe i kolorowe.

W małych dziełach widać było zaangażowanie dzieci i młodzieży, nauczycieli oraz rodziców.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Paulina Bulska   (SPDP) – praca wykonana pod kierunkiem Pani Agnieszki Zugaj

II miejsce – Barbara Puławska, Patryk Ponicki (SP) – praca wykonana pod kierunkiem Pani Katarzyny Kubanek

III miejsce – Małgorzata Czub (SP) – praca wykonana pod kierunkiem Pani Anny Zaks

Nagrody organizatora:

– Małgorzata Calik,

– Hanna Gryta.

Wszyscy autorzy prac zostali wyróżnieni i otrzymali dyplomy oraz słodkie czekoladowe zajączki.

(tekst: opiekunowie SU: Katarzyna Łętowska, Aleksandra Maciejczyk)

Prace konkursowe GALERIA  🙂

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród GALERIA  🙂