Wycieczka zawodoznawcza II – Szafranowy Dwór

10 października 2022r. klasa 3BS, 3BSP i 3ZB z branżowej szkoły kształcąca się w zawodzie kucharz brała udział w wycieczce zawodoznawczej do hotelu/restauracji ,,Szafranowy Dwór” w Czeladzi. Uczniowie dzięki uprzejmości szefa kuchni Pana Pawła Śmiglewicza mogli zobaczyć pracę kucharza w profesjonalnej kuchni, poszczególne stanowiska, zapoznać się z układem funkcjonalnym zakładu gastronomicznego, organizacją pracy na poszczególnych stanowiskach. Młodzież zwiedziła również część hotelową i mogła zobaczyć jak wygląda pokój w czterogwiazdkowym hotelu. Na koniec naszego pobytu zostaliśmy poczęstowani oryginalną włoską pizzą i sokami owocowymi. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, wycieczka dostarczyła nam dużo wrażeń i dużo zawodowej wiedzy. Bardzo dziękujemy  🙂  (tekst: Małgorzata Pawełczyk)

Fotorelację z wydarzenia można oglądać w GALERII   🙂