Międzynarodowy Dzień Kropki 2023

(Nie)zwykła Matematyka – Moduł X: Matematyczne święta nie matematyczne# zadanie 3
15 września w SOSW w Będzinie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Klasy 7s i 7as oraz chętni uczniowie z innych klas wzięli udział w konkursie plastycznym – mandala cyrklem malowana. Uczniowie samodzielnie kreślili cyrklem okręgi i tworzyli własne mandale. I miejsce zdobyła Izabela N. , II miejsce zajęła Natalia B. a III miejsce zajął Mikołaj K. Pozostali uczniowie otrzymali również dyplomy i słodkie nagrody za udział w kreatywnych zajęciach. Pani Anna Bartosz zorganizowała w tym dniu apel. Uczniowie obejrzeli prezentację z okazji dnia kropki, obejrzeli krótki film o Vashti oraz uczyli się piosenki „Kropka”. (tekst: Anna Bartosz)