Szkolny konkurs ,,Świąteczne pierniczki”

….. został rozstrzygnięty !!!

W dniu 21 grudnia 2023 r. rozstrzygnięty został konkurs gastronomiczny adresowany do uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia „Świąteczne pierniczki”. Przygotowane ciasteczka urzekały swoją urodą, zapachem, a przede wszystkim pomysłowością. Na stole pojawiły się pierniczki pięknie udekorowane, lukrowane, z przeróżnymi posypkami. Cały konkurs oceniali dyrektorzy, Pani Agnieszka Kubarska i Pan Andrzej Kotłowski. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, by wybrać  najpiękniejsze pierniczki. I miejsce zajęła Wiktoria Zwolińska z kl. 2BSA, II miejsce zdobył Krystian Kosmała z kl. 2BSA i III miejsce zdobyli uczniowie: Oliwier Florczyk z kl. 3B i Marceli Piechocki z kl. 3BSP. Choć ostatecznie miejsca zostały przyznane to chcemy podkreślić, że wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie zasługują na wielkie uznanie ponieważ wprowadzili nas w fantastyczny świąteczny nastrój a szkoła pachniała wypiekami przez wiele dni. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, za ich udział i zaangażowanie! (tekst i zdjęcia: Małgorzata Pawełczyk)