Innowacja pedagogiczna-druga wizyta studyjna w Auchan

Kolejna wizyta Branżowej Szkoły I Stopnia w @AUCHAN, w Sosnowcu

Dnia 28 lutego br. po raz kolejny uczniowie klasy 2BS, 2BSA, 3B i 3BSP pojechali do @AUCHAN do Sosnowca w ramach innowacji pedagogicznej. Tym razem mogli się wykazać swoimi umiejętnościami praktycznymi i manualnymi. Ładnie umundurowani w białe fartuszki i furażerki przystąpili do pracy. Zapoznali się ze stanowiskami pracy, liniami produkcyjnymi, maszynami i urządzeniami wykorzystywanymi w ciastkarni. Uczniowie próbowali swoich sił przy produkcji i wykańczaniu pączków, tartaletek z ciasta kruchego, rurek z bitą śmietaną, eklerków z ciasta parzonego. Dużą atrakcją dla młodzieży były  torty, które mogli samodzielnie udekorować i wykazać się kreatywnością. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z takich zajęć, które poszerzyły ich umiejętności w zakresie przygotowywania wyrobów cukierniczych. Młodzież spisała się na medal 😁👍 (tekst: Małgorzata Pawełczyk)