Wycieczka do hotelu ,,Pogoria Residence”

Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia w hotelu ,,Pogoria Residence” w Dąbrowie Górniczej .

Dnia 12 marca uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia wraz z nauczycielami zawodu byli na wycieczce zawodoznawczej w hotelu ,,Pogoria Residence” w Dąbrowie Górniczej. Dzięki uprzejmości menadżera hotelu Pana Jakuba Gniadka mogliśmy zwiedzić piękny trzygwiazdkowy, stylowy obiekt, który posiada nowoczesne pokoje oraz restaurację, sale bankietowo – konferencyjne i kręgielnie. Uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda  praca menadżera, kucharza, kelnera, kierownika restauracji, pokojowej. Wszystko nam się bardzo podobało. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie naszej młodzieży w progi hotelu i liczymy na dalszą współpracę. 😁 (tekst: Małgorzata Pawełczyk)