Artystyczny Przegląd Ekologiczny

W dniu 7 czerwca 2024 roku w naszym Ośrodku odbył się Artystyczny Przegląd Ekologiczny, który miał na celu popularyzację idei ekologicznych i wyzwalanie artystycznych emocji, inspirowanych naturalnym pięknem otaczającego świata. W apelu udział wzięły grupy dzieci z naszej szkoły i zaproszeni goście – uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy Centrum Edukacyjnym Tulipanów w Sosnowcu oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Łagiszy. Wszyscy uczestnicy pokazali swoje zdolności i z wielkim przejęciem oraz zaangażowaniem poprzez śpiew, taniec oraz wiersze reprezentowali wartości związane z ochroną środowiska. Integracja dzieci z różnych szkół dała nam wiele radości. (tekst: Aleksandra Szcześniak)