Lekcja biblioteczna-Bezpieczne wakacje

Dzisiaj uczniowie klas młodszych naszego Ośrodka gościli w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie. Celem wizyty był udział w lekcji bibliotecznej pt. Bezpieczne wakacje. Zajęcia poprowadziła jak zwykle, perfekcyjnie pani Monika, która w bardzo przystępny sposób przekazała naszym podopiecznym główne zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego w czasie zbliżających się wielkimi krokami WAKACJI. W części pierwszej naszego spotkania, dzieci razem z panią Moniką poznali  historię Kici Koci odpoczywającej na plaży oraz książkę „Jestem bezpieczny”. W drugiej części, uczniowie wykazali się kreatywnością i samodzielnie kolorowali obrazki – na biwaku. Bardzo dziękujemy za piękne i ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w bibliotece. (tekst i zdjęcia: Aleksandra Maciejczyk)