ZDROWE ŻYCIE I PIERWSZA POMOC

„Zdrowe życie i pierwsza pomoc” jest kompleksowym programem edukacyjnym, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz rozwijanie umiejętności związanych z pierwszą pomocą wśród dzieci.

Projekt składa się z dziesięciu modułów tematycznych, realizowanych od września do czerwca, które obejmują zagadnienia związane z odżywianiem, aktywnością fizyczną, higieną oraz pierwszą pomocą. Uczniowie biorą udział w różnorodnych aktywnościach, takich jak warsztaty kulinarne, zajęcia sportowe, gry ruchowe, warsztaty z higienistką szkolną oraz ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy. Projekt łączy teorię z praktyką, angażując uczniów w działania, które mają na celu nie tylko zdobycie wiedzy, ale także rozwijanie umiejętności i postaw prozdrowotnych. (tekst: Aleksandra Szcześniak)

Realizacja

1. Wrzesień – Zaczynamy zdrowo! Zdrowe odżywianie.