Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Żyj zdrowo, trzymaj formę”
22 czerwca 2026 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystości wręczenia nagród w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Będzinie. Miło nam ogłosić, że dwoje naszych uczniów odniosło sukces w konkursie plastycznym pt. „Żyj zdrowo, trzymaj formę”:
* Igor Bąk – II miejsce,
* Franciszek Rosiński – III miejsce.
Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i życzymy im dalszych sukcesów! (tekst i zdjęcia: Agnieszka Sarecka)








