Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych

14 grudnia 2022r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny „ZAMEK BĘDZIŃSKI” Podbudową konkursu była wycieczka edukacyjna zorganizowana wiosną przez opiekunów SU w ramach projektu: „Będzin moja mała Ojczyzna.” W konkursie wzięło udział 20 zespołów klasowych. Wszystkie prace zostały bardzo starannie wykonane, widać było włożony wkład i kreatywność uczniów.

Wyniki konkursu:

I miejsce – klasa 2l/3sl – praca wykonana pod kierunkiem Pani Agnieszki Zugaj,

II miejsce – 1PB/1PC – praca wykonana pod kierunkiem Pani Agnieszki Gudowskiej,

III miejsce – 8as – praca wykonana pod kierunkiem Pani Hanny Paciuch

Nagroda Dyrektora – kl. 3PB/ 3PE – praca wykonana pod kierunkiem Pani Aleksandry Maciejczyk

Wyróżnienia:

– kl. 6 bu/8du/8ud, – wychowawca Pani Katarzyna Sporzyńska.

– kl. 4 sl, – wychowawca Pani Katarzyna Łętowska

– kl. 4 du/6u/6au – wychowawca Pani Alina Babczyńska

– kl. 5a/7a – wychowawca Pani Katarzyna Bochenek

Wszystkim zespołom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do obejrzenia prac w lutym, na wystawie pokonkursowej w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece w Będzinie. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego (tekst: Aleksandra Maciejczyk)