,,Najpiękniejsza Babka Wielkanocna”

Konkurs gastronomiczny w Branżowej Szkole I Stopnia.

W dniach 3 i 4 kwietnia 2023r. warsztaty gastronomiczne w branżowej szkole wypełnił zapach pieczonych babek wielkanocnych.  Zaczęło się od przygotowań składników, dokładnego wymieszania ciasta a potem napełnienia foremek, z którego upieczone zostały  okazałe baby. A potem dekorowanie – czyli wizualny efekt końcowy. Świąteczne , konkursowe pieczenie babek okazało się wspaniałym kulinarnym przedsięwzięciem i spotkało się z dużym zainteresowaniem uczniów, którzy pięknie zaprezentowali swoje zdolności kulinarne.  Jury  konkursowe nie miało łatwego zadania, wszystkie babki  dobrze smakowały i pięknie wyglądały, wybór był trudny. Ostatecznie I miejsce zajęła Wiktoria Wójcik z kl. 3 BS, II miejsce Wiktoria Fortas z kl. I BS i III miejsce Agata Serediuk z kl. 2 BS. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i wspaniałe zaangażowanie. Jesteście zdolni i wspaniali ! (tekst: Małgorzata Pawełczyk)

FOTO relację z wydarzenia autorstwa Pani Małgorzaty można oglądać TUTAJ (klik)   😉 🙂