Ostojada 2023

W środę, 7 czerwca 2023 roku uczniowie SPDP Laura, Natalia, Monika, Karolina, Mateusz i Sebastian uczestniczyli w imprezie integracyjnej „Ostojada 2023”. Impreza rozpoczęła się od wymarszu ze Środowiskowego Domu Pomocy „Ostoja” w Czeladzi – Piaski na stadion miejski, gdzie tam nasza młodzież brała udział w konkurencjach sportowych: – „Nie kręć, że strzelisz”, Speed – Ball, torze przeszkód, wyścigu na piłkach, przeciąganiu liny, w zabawie z chustą Klanza i rzucie do celu. Zabawa była przednia. Sami zobaczcie w naszej fotogalerii. Druga część imprezy to powrót do ośrodka i poczęstunek na łonie natury: żurek, kiełbaski z grilla i pyszna kawa z szarlotką. Pod koniec imprezy wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami. Do szkoły przywieźliśmy dyplom i statuetkę za udział w imprezie.  Na koniec zagrała muzyka i wszyscy dali się ponieść muzyce.  To był piękny, pełen wrażeń dzień. 🙂  (tekst: Aleksandra Maciejczyk)

FOTOrelacja z wydarzenia do obejrzenia TUTAJ (klik)   :-);-);-)