,,Najpiękniejsza Babka Wielkanocna”

Konkurs gastronomiczny  w Branżowej Szkole I Stopnia.

Jak co roku ,tradycyjnie w okresie świątecznym, w dniu 26.03.2024r. odbył się konkurs na najpiękniejszą babkę wielkanocną. Świąteczne pieczenie babek okazało się wspaniałym przedsięwzięciem i spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów, którzy pięknie zaprezentowali swoje zdolności kulinarne. Jury konkursowe nie miało łatwego zadania, wszystkie babki  dobrze smakowały i pięknie wyglądały, wybór był bardzo trudny. Ostatecznie I miejsce zajęła Nikola Maziarek z kl. 2BS, II miejsce Wiktoria Zwolińska z kl. 2BSA i III miejsce Szymon Marczewski z kl. 2BSA. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i duże zaangażowanie. Jesteście bardzo zdolni i wspaniali !😁👍😘 (tekst: Małgorzata Pawełczyk)