ZROZUMIEĆ AUTYZM-Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Witamy Wszystkich serdecznie. Już jutro 3 kwietnia rozpoczynamy obchody Międzynarodowego Dnia Świadomości na temat Autyzmu. Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną. Poznamy znane osoby ze spektrum autyzmu. Rozpoczniemy nim kwietniowe zajęcia w ramach Ogólnopolskich Niebieskich Igrzysk – do których zgłoszony został nasz Ośrodek. W ramach projektu będą odbywać się zajęcia sportowe i edukacyjne. O szczegółach będziemy informować na bieżącą. Jutro również zapraszamy uczniów do wspólnego – klasowego zdjęcia akcenty niebieskie i różowe mile widziane.  Pozdrawiamy: Katarzyna Kubanek, Joanna Belter- Czerniak, Marta Freus i Agata Marczykiewicz.

FOTOrelacja z wydarzenia w SOSW w Będzinie do obejrzenia TUTAJ (klik)   🙂

Fotografie z FOTO-BUDKI autorstwa Agnieszki Sareckiej do obejrzenia TUTAJ (klik)   🙂