„Anioł XXI wieku”

XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł XXI wieku” 2024 r.

Z przyjemnością informuję, że uczniowie SOSW w Będzinie: Anna Wyszyńska, uczennica Szkoły Podstawowej oraz Milan Gawroński, uczeń SPdP brali udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Anioł XXI wieku” 2024 r. organizowanego przez Ośrodek Kultury w Będzinie oraz Urząd Miejski w Będzinie pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego. Należy podkreślić, że spośród nadesłanych na Konkurs 741 prac, Komisja przyznała 29 nagród i wyróżnień. Wśród laureatów znalazła się nasza uczennica. ANNA WYSZYŃSKA zdobyła II MIEJSCE w XVI edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO„ANIOŁ XXI w” 2024r. Galeria nagrodzonych prac znajduje się w Ośrodku Kultury w Będzinie. Wystawę pokonkursową można obejrzeć do końca kwietnia br. Laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. (tekst: Beata Kubik)