Warsztaty kulinarne – Restauracja „Domolo”

WARSZTATY KULTURALNE W RESTAURACJI ,,DOMOLO” DLA UCZNIÓW BRANŻOWEJ SZKOŁY.

23 kwietnia 2024r. uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia wraz z nauczycielami zawodu odwiedzili restaurację  ,,DOMOLO” w Dąbrowie Górniczej. Dzięki uprzejmości właścicieli i menadżera restauracji mogliśmy się zapoznać z układem funkcyjnym całego obiektu, zobaczyć pracę kucharzy, którzy specjalnie dla nas przygotowali w ramach warsztatów kulinarnych produkcję hamburgerów i spaghetti z owocami morza i hiszpańskim chorizo. Wyjazd ten był bardzo ciekawy i miał na celu umożliwienie uczniom pogłębienie wiedzy teoretycznej i rozwijanie umiejętności praktycznych, które są niezbędne w  zawodzie kucharza. Uczniowie po raz kolejny zdobyli zawodowe doświadczenie dzięki restauratorom, którym dobro i rozwój ucznia leży na sercu. Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie w restauracji ,,DOMOLO”, pyszne potrawy, które były rozkoszą dla podniebienia i możliwość zwiedzenia całej restauracji. (tekst: Małgorzata Pawełczyk)

FOTOrelacja z warsztatów do obejrzenia TUTAJ (klik)   🙂