Będzińskie Podziemia – wycieczki szkolne 2024

Uczniowie naszego Ośrodka mieli okazję zwiedzić fascynujące Będzińskie Podziemia oraz dom misjonarza. Podczas wizyty z przewodnikiem odkryliśmy niezwykłą historię powstania tych „lochów”, które mają swoje korzenie w średniowieczu. Będzińskie Podziemia to zespół korytarzy i komnat, które pełniły różne funkcje w przeszłości, od magazynów po schronienie podczas wojen. Pod koniec naszej wycieczki mieliśmy okazję odpocząć na wzgórzach zamkowych, korzystając z urokliwego placu zabaw, gdzie mogliśmy delektować się widokiem malowniczej okolicy. Atrakcyjna pogoda dodatkowo umiliła nam ten wyjątkowy dzień. (tekst: Agnieszka Sarecka)

FOTOrelacja z wycieczki w dniu 9 maja 2024r. do obejrzenia TUTAJ (klik)    🙂

FOTOrelacja z wycieczki w dniu 30 kwietnia 2024r. do obejrzenia TUTAJ (klik)   🙂

FOTOrelacja z wycieczki w dniu 29 kwietnia 2024r. do obejrzenia TUTAJ (klik)   🙂