Zajęcia warsztatowe dla Rodziców

Szanowni Państwo,

okres pandemii dla niektórych naszych uczniów może wiązać się ze zwiększonym niepokojem i napięciami emocjonalnymi. Gdyby potrzebowali Państwo wsparcia, chcieli porozmawiać o problemach dziecka psycholodzy i pedagog Ośrodka pozostają do dyspozycji. Zainteresowanych rodziców zapraszamy, po wcześniejszym umówieniu się na konsultacje indywidualne           z psychologiem i pedagogiem Ośrodka.

Pragnę także zaprosić w imieniu Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Będzinie na zajęcia warsztatowe dla Rodziców
prowadzone w formie zdalnej.

17.VI.2021r., godz.16.00 -18.00 – Spotkanie dla Rodziców online
Pandemia, skutki psychiczne dla dzieci i młodzieży.

18.VI.2021r., godz. 10.30 – 12.30 – Spotkanie dla Rodziców –
Zaburzenia nastroju i depresja u dzieci i młodzieży jako negatywne skutki pandemii.

W sprawie udziału w spotkaniach warsztatowych, proszę kontaktować się bezpośrednio z Poradnią.
Adres mailowy do kontaktu: pppp@powiat.bedzin.pl

Należy pamiętać o podaniu adresu e- mail, na który przesłany zostanie Państwu link do spotkania online.

Joanna Wrońska- psycholog szkolny