DZIEŃ KROPKI 2024

Dziś w naszej szkole, jak co roku, obchodziliśmy pełen kolorów Dzień Kropki! 🎨🌟 Obejrzeliśmy inspirujący film o małej dziewczynce Vashti, która dzięki wsparciu swojej nauczycielki odkryła, że każdy z nas ma talent – wystarczy w niego uwierzyć. ✨Rozmawialiśmy o pasjach i talentach naszych uczniów, a także o tym, jak je rozwijać. 💬 Każdy z uczniów stworzył swoją własną, wyjątkową kropkę, a dzięki programowi Quiver mogli zobaczyć swoje dzieło w fascynującym trójwymiarze! 🖌️🌀 Reakcje były niesamowite – to prawdziwa magia technologii! 🧑‍🎨📲Na zakończenie wszyscy wspólnie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie w naszej specjalnej kropkowej ramce! 📸🎉 To był dzień pełen kreatywności, uśmiechów i odkrywania swoich talentów!