Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, 11 października, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tego dnia uczniowie przyznali nauczycielom nagrody “Gwiazdy Edukacji 2024” w 9 kategoriach: Strongman Roku 💪 (czyli kto najwięcej dźwigał ciężarów 📚), Żartowniś Roku 😂 (mistrz sucharów), Elegancik Roku 👔 (zawsze w krawacie), Modnisia Roku 👗 (zawsze na czasie), Mikrofon Roku 🎤 (najgłośniejszy głos w szkole), Uśmiech Roku 😄 (zawsze uśmiechnięty), Złota Rączka 🔧 (naprawi wszystko, nawet humor), Bratnia Dusza 🤗 (zawsze gotowy do pomocy) i Anielska Cierpliwość 🧘 (dla naszej zawsze spokojnej Pani Dyrektor 🧑‍🏫). W prowadzących wcielili się  uczniowie klasy ósmej a nagrody wręczali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. O muzyczną oprawę zadbali uczniowie klas młodszych, którzy rozpieścili nasze uszy 🎶 Nie obyło się również bez pokazu mody damskiej i męskiej 👠👞, gdzie nasi najmłodsi uczniowie zaprezentowali swoje najnowsze, szykowne stylizacje 🧦.  Wielkie brawa dla wszystkich uczniów za  zaangażowanie w przygotowanie i poprowadzenie akademii! 👏👏👏 (tekst oraz zdjęcia: Agnieszka Sarecka)

FOTOrelacja z wydarzenia do obejrzenia TUTAJ (klik)   🙂 🙂 🙂