W poszukiwaniu Zajączka Szaraczka

Dzisiaj w naszym Ośrodku została zorganizowana gra terenowa z okazji zbliżających się ŚWIĄT WIELKANOCNYCH – „W POSZUKIWANIU ZAJĄCZKA SZARACZKA”. W imprezie wzięło udział 19 zespołów klasowych. Uczniowie spacerując po wytyczonej trasie poza terenem szkoły, mieli do wykonania kilka ciekawych zadań: zrobić zdjęcia przy ławeczce króla Kazimierza Wielkiego, narysować kredą kolorową pisankę, zrobić zdjęcie z biedronką i tygryskiem, oddać rzut kostką i wykonać wylosowane ćwiczenie, ułożyć puzzle i wyrazy WIELKANOC I WIOSNA z rozsypanki literowej. Na koniec zabawy dzieci zawiesiły własnoręcznie wykonane pisanki na DRZEWKU WIELKANOCNYM i spotkali się z Zajączkiem Szaraczkiem, który wręczył im słodkie czekoladowe lizaki.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Opiekunom za udział w zabawie  🙂 😉 🙂

Pozdrawiamy 🙂  Ola Maciejczyk, Kasia Łętowska