RODO

DOKUMENTY (po kliknięciu na link dokument otworzy się w nowej karcie):

RODO Klauzula

RODO Zasady przetwarzania danych w SOSW Będzin

RODO Inspektor Ochrony Danych

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: http://sosw.bedzin.edu.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy

Odwiedzanie naszej strony i korzystanie z jej zasobów nie wymaga podawania żadnych informacji o użytkowniku (dane personalne, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu ….) i tym samym nie przechowujemy i nie udostępniamy żadnych danych innym podmiotom.

Linki zewnętrzne

Artykuły na tej witrynie zawierają linki do zewnętrznych serwisów społecznościowych (np. Facebook, Instagram), portali (np. YouTube) lub innych stron internetowych, które ustalają własne zasady korzystania z nich i własną politykę prywatności.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.